subprofit gold

Filozofia sukcesu według Manny’ego Khoshbina

Filozofia sukcesu według Manny’ego Khoshbina

Manny Khoshbin, prezes i dyrektor generalny The Khoshbin Company z siedzibą w Orange County w Kalifornii, jest żywym przykładem tego, że ciężka praca i wytrwałość mogą zaprowadzić Cię na szczyt. Jego historia to opowieść o przezwyciężaniu trudności i budowaniu imperium nieruchomości od podstaw.

Od imigracji do przedsiębiorczości

Manny przybył do Stanów Zjednoczonych z Iranu w 1985 roku w wieku 14 lat. Nie znał angielskiego, nie miał przyjaciół i prawie nic nie wiedział o Ameryce. Mimo początkowych wyzwań, młody Manny postanowił nie poddawać się. Swoją karierę biznesową rozpoczął od drobnej sprzedaży na pchlich targach, a następnie jako pracownik sklepu Kmart.

Pierwsze biznesy i lekcje przedsiębiorczości

Szybko zorientował się, że chce więcej niż tylko pensji. Zaczął szukać innych możliwości i trafił do firmy marketingu wielopoziomowego. Tam, dzięki swojej determinacji, osiągnął znakomite wyniki. Jednak właśnie tam zrodził się pomysł na pierwszy, własny biznes – sprzedaż hurtową orzechów i słodyczy. Niestety, ze względu na brak odpowiednich pozwoleń, musiał go zamknąć. Ta porażka nie zniechęciła go jednak – wiedział, że urodził się przedsiębiorcą.

Szansa w nieruchomościach

W 1991 roku nadarzyła się okazja zakupu stacji benzynowej Mobile. Niestety, oferta okazała się oszustwem i Manny stracił wszystkie oszczędności. Mimo kolejnej porażki, nie poddał się. W 1992 roku zdobył licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i rozpoczął pracę jako doradca kredytowy. Szybko jednak postanowił działać na własny rachunek, zakładając firmę zajmującą się kredytami hipotecznymi i nieruchomościami. Skupił się na inwestowaniu w zaniedbane i przejęte przez banki obiekty. Ta decyzja okazała się kluczowa dla jego dalszego sukcesu.

Od marzeń do potęgi

Prawie trzy dekady później Manny Khoshbin stoi na czele The Khoshbin Company, potężnej firmy nieruchomości posiadającej obiekty w całej Stanach Zjednoczonych. Dziś dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, motywując młodych przedsiębiorców i inwestorów do walki o marzenia i budowanie solidnej przyszłości finansowej.

Filozofia Manny’ego Khoshbina w pigułce:

  • Ciężka praca i wytrwałość są kluczem do sukcesu.
  • Nie bój się wyzwań i porażek. Ucz się na błędach i idź dalej.
  • Chwytaj okazje i działaj z determinacją.
  • Nigdy się nie poddawaj!

Manny Khoshbin to przykład tego, że sukces nie przychodzi łatwo. To historia o odwadze, ciężkiej pracy i nieustającej wierze w siebie. To właśnie te wartości stanowią fundament jego filozofii sukcesu.

Więcej: https://www.mannykhoshbin.com i https://www.contrarianacademy.com


Zamów Swoje Usługi już dziś

Jeśli jesteś gotowa/gotów odkryć, co mamy Ci do powiedzenia, skontaktuj się z nami na kontakt@kabalista.pl (Nasze usługi: Kabalista.pl) Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy, aby pomóc Ci nawigować przez życie z większą pewnością i wiedzą.

Pamiętaj, że każdy dzień to nowa strona w księdze Twojego życia, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci ją napisać.

Z optymizmem i wiarą w gwiazdy, Twój Kabalista

Kabalista Martin Novak

Dodaj komentarz